OD 1 MAJA 2021 W NASZYM SKLEPIE AKCEPTUJEMY KARTĘ DUŻEJ RODZINY

RABAT SPECJALNY DLA POSIADACZY KARTY DUŻEJ RODZINY 

Dzień dobry, jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa o wprowadzeniu w naszym sklepie specjalnych rabatów dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny.

Osoby posiadające karte dużej rodziny otrzymują:

  1. Rabat -10% od ceny regularnej widocznej w sklepie stacjonarnym na cały asortyment sklepu.*
  2. Rabat – 10% od ceny regularnej na usługi punktu ksero oraz pompowanie balonów.
  3. Rabat – 10% od ceny regularnej w sklepie internetowym na cały asortyment sklepu dotyczy wyłącznie ilości produktów znajdujących się na stanie magazynowym firmy. Jeżeli klient zamówi większą ilość produktów niż stan magazynowy cena może ulec zmianie proporcjonalnie do wzrostu  lub obniżki cen u producentów danego produktu.

*Rabat dla posiadaczy karty dużej rodziny nie łączy się z innymi rabatami oraz promocjami. Wyjątki od tej reguły będą wyraźnie opisane w dziale „promocje i rabaty” na stronie www.zaopatrzeni24.pl, rabat nie dotyczy elektronicznych urządzeń biurowych takich jak drukarki, niszczarki, urządzenia wielofunkcyjne itp., Rabat nie dotyczy usług fotograficznych świadczonych przez podwykonawce firmę CEWE oraz kosztów przesyłki / transportu.

 

Asortyment sklepu:

Akcesoria komputerowe, tusze, tonery, artykuły biurowe, artykuły papiernicze, artykuły piśmiennicze, artykuły szkolne, artykuły PHP i P.POŻ, baterie i akumulatorki, zabawki, zestawy kreatywne, opakowania i naczynia spożywcze, artykuły do organizacji dokumentów, artykuły do pakowania, artykuły do przyjęć okolicznościowych, wyposażenie biurowe.

LEAVE A COMMENT

Your email address will not be published. Required fields are marked *